Služby

Služby

Od roku 1998 zajišťujeme dílčí i velmi komplexní projekty od prvotního návrhu, přes realizaci až po nepřetržitou správu.

Jednotlivá řešení připravujeme vždy individuálně po konzultacích s klientem a průzkumu na místě.

Všem zákazníkům je k dispozici centrální dispečink a pohotovostní technici s dostupností 365 dní v roce.


Televizní a satelitní příjem

Postaráme se o montáž případně rekonstrukci rozvodů televizního a satelitního signálu v bytových a komerčních objektech včetně následné správy. Zajišťujeme kompletní služby od instalace antény až k naladění televizoru.

Máme bohaté zkušenosti s realizací v malých rodinných domech, bytových domech a komplexech, v komplexních firemních prostorách i ve velkých hotelových budovách.

Potřebujete pomoci se špatným TV příjmem?
Po zahájení výstavby sítí LTE předpokládají odborníci možný vznik problémů s rušením televizního příjmu. V případě problému s rušením TV příjmu kontaktujte dispečink společnosti PROMSAT CZ na telefonních číslech 274 020 222, 736 516 505.

Ochrana majetku

Realizací zabezpečovacích, přístupových, protipožárních a kamerových systémů chráníme majetky našich klientů. Umíme jednotlivé systémy propojit do funkčních celků a tak zajistit jejich maximální účinnost.

Nabízíme zpracování projektu, samotnou realizaci i následnou správu a nepřetržitý dohled. Provádíme certifikované montáže kvalitních a prověřených systémů včetně servisů a revizí.

Telekomunikační sítě a připojení k internetu

Služby v oblasti strukturované kabeláže zahrnují obvykle realizaci připojení k internetu, rozvod lokální sítě, nastavení VPN a to včetně následného servisu.

Problematikou datových sítí se zabýváme a aktivně je instalujeme od roku 2001. Jsme držiteli certifikátů v oblasti montáže, návrhu a projekce, několika významných výrobců technologie pro přenos dat.

Bezdrátové sítě WIFI

Problematika bezdrátových sítí WIFI je komplikovaná zejména ve velkých prostorách a hotelových komplexech. Máme bohaté zkušenosti s pokrýváním složitých prostor včetně hotelových komplexů.

Stejně jako u strukturovaných kabelových rozvodů jsme i v oblasti bezdrátových sítí držiteli několika certifikátů.

Výstavba optických a metalických kabelových tras

Optické i metalické sítě pro vás vybudujeme na klíč, včetně vyřešení veškerých povolení a záborů. Zároveň vám můžeme poskytnout naše servisní zázemí pro monitoring a správu těchto sítí.

Prodej konektivity

V rámci spolupráce s naším nejvýznamnějším obchodním partnerem, společností UPC Česká republika, zprostředkujeme připojení Vaší firmy k vysokorychlostní optické síti. Internet od společnosti UPC je dlouhodobě nejlépe hodnocený internetové připojení na našem trhu. Využijte výhod služby UPC Bussiness, která se vyznačuje vysokou rychlostí připojení, mimořádnou spolehlivostí a optimálním poměrem mezi kvalitou a cenou.Reference

Ukázky vybraných realizací Další reference
Magistrát hlavního Města Praha

Kompletní realizace vnitřního kamerového systému v objektu Domov pro seniory Praha 4 – Háje. 2009

AB Via s.r.o., DPS Blatenská

Výstavba kamerového systému integrovaného do projektu BJM v objektu DPS Blatenská. 2011

UPC Česká republika s.r.o.

Výstavba a kompletní servis D1, D2 a D3 v lokalitách Praha, Brno, Třebíč, Blansko a Jindřichův Hradec. Instalace a servis zákazníků. 2004 - 2015.

Máte zájem o další informace?

Zavolejte naši infolinku na telefonu 274 020 222 nebo nám napište. Ozveme se vám zpět!

Infolinka | VOLEJTE 274 020 222
Praha 274 020 222 Brno 543 214 549
Evropský Sociální Fond Zelená firma UPC Vzdělávací program OPLZZ