Služby Pro bytové domy a byty

Pro bytové domy a byty

Naše společnost se již od svého vzniku zaměřuje na kompletní dodávky slaboproudých systémů pro byty, rodinné domy, bytové domy a komplexy. Instalujeme rozvody a technologie pro televizní a satelitní příjem. Specializujeme se na individuální i skupinový příjem TV a SAT signálu (vč. rozhlasu). Provádíme návrhy a montáže TV a SAT antén včetně instalace kabelových rozvodů (metalických, optických) k jednotlivým účastnickým zásuvkám.

Instalujeme systémy pro elektronické zabezpečení rodinných domů a bytových objektů. Provádíme rekonstrukce a instalace domovních zvonků a zvonkových tabel. Montáží elektronického přístupového systému výrazně zvýšíme bezpečnost ve Vašem domě. Připojíme Váš dům k síti internet a zabezpečíme pokrytí WIFI signálem. Jednotlivá řešení připravujeme vždy individuálně po konzultacích s klientem a průzkumu na místě. Všem zákazníkům je k dispozici centrální dispečink a pohotovostní technici s dostupností 365 dní v roce.


Televizní a satelitní příjem

Provádíme instalace nových antén a rozvodů, ale i rozšíření, opravy a správu stávajících rozvodů v domě. Rozšíříme vaší stávající programovou nabídky o nové satelitní kanály. Nabídku dokážeme sestavit dle Vašeho přání a technických možností v dané lokalitě. Úspěšně spravujeme rozvody STA pro bytové domy a družstva po celé ČR. V naší správě jsou desítky tisíc televizních zásuvek spokojených zákazníků. Přidejte se k nim! Úzce spolupracujeme se společností UPC. V některých lokalitách nabízíme možnost zavedení služeb této společnosti.

Potřebujete pomoci se špatným TV příjmem?
Po zahájení výstavby sítí LTE předpokládají odborníci možný vznik problémů s rušením televizního příjmu. V případě problému s rušením TV příjmu kontaktujte dispečink společnosti PROMSAT CZ na telefonních číslech 274 020 222, 736 516 505.

Ochrana majetku

V posledních letech vzrůstá poptávka po instalaci kamerových, zabezpečovacích a protipožárních systémů v bytových a rodinných domech. Naše firma v tomto segmentu nabízí kompletní řešení od návrhu až po realizaci. Navrhujeme a instalujeme také přístupové systémy a domovní telefony. Připravíme Vám komplexní návrh řešení zabezpečení Vašeho objektu. Doma jste pouze tam, kde se cítíte bezpečně!

Bezdrátové sítě WIFI

Zajistíme připojení k síti internet, pokryjeme váš dům WIFI signálem. Provoz sítě napojíme na náš monitoring a v případě potřeby operativně provedeme opravy systému.

Pokud máte zájem o více informací, zavolejte nám nebo napište vzkaz prostřednictvím kontaktního formuláře, rádi se Vám ozveme!

Reference

Ukázky vybraných realizací Další reference
SVJ v budově č.p. 749 - 756, Kytlická, Praha 9

Montáž hlavní stanice STA v bytovém domě. 2014

SVJ Valentova 1744

Realizace systému CCTV. 2014

SVJ Italská 2561 - 2565

Rekonstrukce STA a SAT s využitím optické technologie v objektu bytového komplexu Riegrovy sady. 2011

Máte zájem o další informace?

Zavolejte naši infolinku na telefonu 274 020 222 nebo nám napište. Ozveme se vám zpět!

Infolinka | VOLEJTE 274 020 222
Praha 274 020 222 Brno 543 214 549
Evropský Sociální Fond Zelená firma UPC Vzdělávací program OPLZZ