Služby Pro firemní prostory

Pro firemní prostory

Provádíme veškeré činnosti v oblasti návrhu a montáže slaboproudých systémů. Projektujeme a instalujeme rozvody strukturované kabeláže. Máme velké zkušenosti s výstavbou optických a kabelových telekomunikačních tras.

Další důležitou oblastí služeb pro firemní klientelu je ochrana majetku. To zahrnuje zejména realizace zabezpečovacích, přístupových, monitorovacích a protipožárních systému.

Jednotlivá řešení připravujeme vždy individuálně po konzultacích s klientem a průzkumu na místě. Všem zákazníkům je k dispozici centrální dispečink a pohotovostní technici s dostupností 365dní v roce.


Ochrana majetku

Provádíme návrhy a instalace systémů elektronického zabezpečení objektů (EZS), kamerových systémů, protipožárních systémů (EPS) a přístupových systémů do všech typů objektů. Zabezpečíme budovy, sklady i venkovní plochy. Naším cílem, při tvoření návrhů, je komplexní zvýšení bezpečnosti řešeného objektu. Vhodnou kombinací těchto systémů dosahujeme maximální možné ochrany Vašich investic, nemovitostí a osob, které tyto objekty využívají.

Telekomunikační sítě

Problematikou datových sítí se zabýváme a aktivně je instalujeme od roku 2001. Jsme držiteli certifikátů, v oblasti montáže, návrhu a projekce, několika významných výrobců technologie pro přenos dat.

Poskytované služby v oblasti strukturované kabeláže obvykle zahrnují realizaci připojení k internetu, prodej konektivity, rozvod lokální sítě, nastavení VPN a to včetně následného servisu. Máme bohaté zkušenosti i s pokrývání větších prostor bezdrátovými sítěmi. Optické i metalické sítě pro vás vybudujeme na klíč, včetně vyřešení veškerých povolení a záborů. Zároveň vám můžeme poskytnout naše servisní zázemí pro monitoring a správu těchto sítí.

Pokud máte zájem o více informací, zavolejte nám nebo napište vzkaz prostřednictvím kontaktního formuláře, rádi se Vám ozveme!

Reference

Ukázky vybraných realizací Další reference
UPC Česká republika s.r.o.

Výstavba a kompletní servis D1, D2 a D3 v lokalitách Praha, Brno, Třebíč, Blansko a Jindřichův Hradec. Instalace a servis zákazníků. 2004 - 2015

UPC Česká republika s.r.o.

Kompletní příprava a realizace RF Managementu HS Brno - Královopolská.
 2009

SKANSKA a.s.

Dodávka a realizace slaboproudých a silnoproudých rozvodů pro developerský projekt Milíčovský háj - III. etapa - 2015

Máte zájem o další informace?

Zavolejte naši infolinku na telefonu 274 020 222 nebo nám napište. Ozveme se vám zpět!

Infolinka | VOLEJTE 274 020 222
Praha 274 020 222 Brno 543 214 549
Evropský Sociální Fond Zelená firma UPC Vzdělávací program OPLZZ