Služby Pro hotely a ubytovny

Pro hotely a ubytovací zařízení

Společnost PROMSAT CZ se již od roku 1998 zaměřuje na poskytování služeb pro hotely a ubytovací zařízení. Našim klientům nabízíme komplexní servis zahrnující instalace antén, kabelových rozvodů, strukturované kabeláže, výstavbu WIFI sítí, kamerových systémů a připojení k internetu. Jednotlivá řešení připravujeme vždy individuálně po konzultacích s klientem a průzkumu na místě. Všem zákazníkům je k dispozici náš centrální dispečink a pohotovostní technici s dostupností 365 dní v roce. Odborný záruční i pozáruční servis je samozřejmostí.


Televizní a satelitní příjem

Provádíme instalace TV a SAT antén a montáže kabelových rozvodů do hotelových a ubytovacích zařízení. Zajišťujeme servis a správu těchto rozvodů. Díky centrálnímu dispečinku garantujeme, v případě nahlášení poruchy, okamžitý výjezd servisních techniků.

Potřebujete pomoci se špatným TV příjmem?
Po zahájení výstavby sítí LTE předpokládají odborníci možný vznik problémů s rušením televizního příjmu. V případě problému s rušením TV příjmu kontaktujte dispečink společnosti PROMSAT CZ na telefonních číslech 274 020 222, 736 516 505.

Ochrana majetku

Elektronická ochrana majetku snižuje riziko Vašeho podnikání. Základními prvky elektronické ochrany jsou kamerové systémy CCTV, elektronické zabezpečovací zařízení EZS s napojením na pult centrální ochrany a přístupové či monitorovací systémy. Kamerové systémy jsou dnes již pro většinou hotelů nezbytným standardem. Naše firma se specializuje na propojování jednotlivých prvků ochrany ve funkční celky, s centrálním dohledem.

Bezdrátové sítě WIFI

Pokrytí ubytovacích zařízení bezdrátovým připojením k internetu se stává běžným standardem. Poskytněte tuto službu i Vašim hostům! Díky našim zkušenostem a technickému vybavení Vám garantujeme profesionální návrh, rychlou instalaci a bezproblémový provoz. Provádíme také návrhy a instalace strukturované kabeláže včetně koncových zařízení.

Reference

Ukázky vybraných realizací Další reference
Hotel Esplanade Praha a.s.

Výstavba a následná údržba STA a kabelových rozvodů pro hotely Esplanade v Praze a Špindlerově Mlýně. 2001 - 2015

Acraman Czech republic s.r.o.

Návrh a následná kompletní rekonstrukce hlavní stanice STA v objektu hotelového komplexu The Iron Gate Hotel & Suites*****. 2012

Accor a.s.

Výstavba a následná údržba STA a kabelových rozvodů pro hotely Accor a Ibis na území celé ČR. 2006 - 2012

Máte zájem o další informace?

Zavolejte naši infolinku na telefonu 274 020 222 nebo nám napište. Ozveme se vám zpět!

Infolinka | VOLEJTE 274 020 222
Praha 274 020 222 Brno 543 214 549
Evropský Sociální Fond Zelená firma UPC Vzdělávací program OPLZZ